Azofoska

Kalendarz prac ogrodniczych

Kalendarz prac ogrodniczych

Marki

Florovit Florovit Pro Natura Azofoska Fruktovit Florovit AGRO
Uprawy polowe
Znaleziono: 11 produktów

Florovit AGRO wapno granulowane

Florovit AGRO wapno granulowane


Wysoce reaktywne (o 100% reaktywności), szybko działające wapno przeznaczone do nawożenia wszystkich rodzajów gleb wymagających wapnowania. Gwarantuje wygodny i równomierny wysiew na polu.

więcej

Florovit AGRO wieloskładnikowy płynny nawóz ogrodniczy DOLISTNY I DOGLEBOWY


Unikalna receptura nawozu sprawia, że rośliny dokarmiane Florovitem szybciej rosną, wcześniej i okazalej kwitną, wcześniej zaczynają owocować, dajac większe plony. Jednocześnie lepiej znoszą okresy suszy oraz są bardziej odporne na infekcje i stres. Skuteczność nawozu potwierdzają badania Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny WAPNIOWY


Skoncentrowany nawóz płynny zawierający wapń w postaci doskonale przyswajalnego mrówczanu. Nie zawiera azotu oraz chlorków. Zapewnia natychmiastowe i optymalne zaopatrzenie rośliny w wapń.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny FOSFOROWO-POTASOWY


Skoncentrowany nawóz fosforowo-potasowy zestawiony w proporcjach optymalnych do dolistnego nawożenia upraw sadowniczych i rolniczych. Nie zawiera azotu oraz chlorków. Formuła gwarantuje skuteczne i długotrwałe działanie.
 

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny AZOTOWO-MAGNEZOWY


Nawóz azotowy z wysoką zawartością łatwo przyswajalnego magnezu. Uniwersalny – przeznaczony w szczególności do wszystkich roślin sadowniczych, uprawianych na wszystkich rodzajach gleb. Natychmiastowe działanie.
 

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny ŻELAZOWO-MANGANOWY


Unikalne połączenie dwóch mikroskładników pokarmowych – ­żelaza i manganu. Formuła łatwo przyswajalna przez rośliny, zapewniająca szybkie i optymalne zaopatrzenie rośliny. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny ŻELAZO


Zawiera mikroskładnik pokarmowy – żelazo w postaci schelatowanej, zapewniającej szybkie działanie i optymalne zaopatrzenie w żelazo. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny MIEDŹ


Schelatowana postać miedzi gwarantuje maksymalną przyswajalność oraz efektywność. Formuła EDTA zabezpiecza przed oparzeniami roślin i zapewnia trwałe działanie. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny MANGAN


Schelatowana postać manganu zapewnia pełną i szybką absorbcję tego mikroelementu przez liście. Skuteczny w szerokim zakresie pH od 4.0 do 9.0. Całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny CYNK


Wysoko skoncentrowany płynny nawóz cynkowy zapewniajacy doskonałą efektywność. Unikalna formuła, dedykowana głównie dla sadów, gwarantuje skuteczne i długotrwałe działanie.

więcej

Florovit AGRO płynny nawóz dolistny BOR


Skoncentrowany nawóz płynny zawierający bor w postaci organicznej. Formuła zapewnia wysoką i szybką przyswajalność składnika oraz długotrwałe działanie.

więcej

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam