Azofoska

Kalendarz prac ogrodniczych

Kalendarz prac ogrodniczych

Marki

Florovit Florovit Pro Natura Azofoska Fruktovit Florovit AGRO
Kwiaty domowe
Znaleziono: 21 produktów

Florovit pro natura nawóz organiczno-mineralny uniwersalny (granulowany)

Wieloskładnikowy, doglebowy nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do przygotowywania stanowiska pod nowe nasadzenia (przedwegetacyjnie) oraz do nawożenia roślin już rosnących (pogłównie). Nawóz Florovit pro natura, zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby (zwiększa żyzność) oraz substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

więcej

Fruktovit plus do roślin zielonych

Fruktovit plus do roślin zielonych


do roślin domowych
do roślin balkonowych

KONCENTRAT - 1 l nawozu (zawartość opakowania) wystarcza na 100 l roztworu

Nawóz przeznaczony do doglebowego dokarmiania wszystkich roślin domowych i balkonowych o ozdobnych liściach.

więcej

Florovit pro natura nawóz organiczno-mineralny do pelargonii

do pelargonii  • do kwitnących roślin ozdobnych w domu, na balkonie i w ogrodzie
Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do pelargonii swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik.

więcej

Florovit pro natura nawóz organiczno-mineralny do roślin kwitnących

• do kwitnących roślin ozdobnych w domu, na balkonie i w ogrodzie  • do roślin rabatowych
Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do roślin kwitnących swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik.

więcej

Florovit pro natura nawóz organiczno-mineralny do roślin zielonych

do kwiatów ozdobnych z liści  do krzewów ozdobnych
Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do roślin zielonych swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik.

więcej

Florovit pro natura nawóz organiczno-mineralny uniwersalny

do kwiatów domowych i balkonowych  do roślin rabatowych  do krzewów ozdobnych.
Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura uniwersalny swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik

więcej

Fruktovit plus do roślin kwitnących

Fruktovit plus do roślin kwitnących


do kwitnących roślin domowych
do kwitnących roślin balkonowych

KONCENTRAT - 1 l  nawozu (zawartość opakowania)wystarcza na 100 l roztworu

Nawóz przeznaczony do doglebowego dokarmiania wszystkich kwitnących roślin domowych i balkonowych.

więcej

Fruktovit plus do pelargonii

Fruktovit plus do pelargonii


do pelargonii
do kwitnących roślin balkonowych

KONCENTRAT - 1 l nawozu (zawartość opakowania) wystarcza na 90 l roztworu

Nawóz przeznaczony do doglebowego dokarmiania pelargonii oraz innych kwitnących roślin balkonowych.

więcej

Florovit nawóz do kwiatów domowych i balkonowych

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kwiatów domowych i balkonowych. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz ładne wybarwienie roślin.

więcej

Florovit pro natura nawóz organiczno-mineralny do roślin kwitnących

Wieloskładnikowy, doglebowy nawóz organiczno-mineralny, przeznaczony do przygotowywania stanowiska pod kwiaty i krzewy ozdobne (przedwegetacyjnie) oraz do nawożenia roślin już rosnących (pogłównie). Nawóz Florovit pro natura, zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby (zwiększa żyzność) oraz substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

więcej

Florovit nawóz interwencyjny do roślin domowych

Nawóz rozpuszczalny przeznaczony do doglebowego i dolistnego dokarmiania roślin domowych. Regularne stosowanie nawozu gwarantuje prawidłowy wzrost, zdrowy wygląd oraz długie i obfite kwitnienie.

więcej

Florovit nawóz uniwersalny

Wieloskładnikowy, całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin w ogrodnictwie, w uprawach polowych, w ogródkach działkowych oraz w uprawie roślin ozdobnych w gruncie i doniczkach. Nawożenie dolistne, jak wykazały długoletnie badania nad poza korzeniowym zasilaniem roślin, jest najszybszą i ekonomicznie uzasadnioną formą nawożenia.

więcej

Florovit nawóz do roślin kwitnących

Nawoź przeznaczony jest do dokarmiania roślin kwitnących. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie.

więcej

Florovit nawóz do pelargonii

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów pelargonii oraz innych roślin balkonowych (np. petunie, fuksje, werbeny, aksamitki, złocienie). Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite kwitnienie roślin od wiosny do jesieni.

więcej

Florovit nawóz do roślin zielonych

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony jest do dokarmiania wszystkich rodzajów roślin zielonych ozdobnych z liści (np. fikusy, draceny, szeflery, bluszcze, juki, diffenbachie, filodendrony, krotony). Systematyczne stosowania nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin i piękne wybarwienie liści.

więcej

Florovit nawóz do storczyków

Nawóz przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania wszystkich gatunków i odmian storczyków. Regularne stosowanie nawozu przyśpiesza rozwój liści i pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia, zapewnia długie i obfite kwitnienie oraz stymuluje ponowne zakwitanie.

więcej

Florovit nawóz do paproci

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów paproci. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz zdrowy wygląd roślin.

więcej

Florovit nawóz do kaktusów i sukulentów

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kaktusów i sukulentów. Systematyczne stosowanie nawozu stymuluje rozwój i proces kwitnienia oraz zapewnia zdrowy wygląd roślin.

więcej

Florovit nawóz do palm, juk i dracen

Nawóz przeznaczony jest do dokarmiania roślin zielonych ozdobnych z liści. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost oraz zdrowy wygląd roślin.

więcej

Florovit nawóz do bonsai

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów bonsai. Regularne stosowanie zapewnia prawidłowy wzrost i zdrowy wygląd roślin.

więcej

Florovit nawóz jesienno-zimowy do kwiatów domowych

- zapewnia zdrowe rośliny od jesieni do wiosny,
- wspomaga odporność na przesuszanie.

więcej

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam