Azofoska

Kalendarz prac ogrodniczych

Kalendarz prac ogrodniczych

Marki

Florovit Florovit Pro Natura Azofoska Fruktovit Florovit AGRO

FLOROVIT TWÓJ PIĘKNY OGRÓD

2014-04-15

 

Z końcem marca 2014 ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa Florovit pod hasłem "Twój piękny ogród". Billboardy sponsorskie Florovitu można zobaczyć w ogólnopolskich kanałach telewizyjnych m.in. przy najpopularniejszych serialach, prognozie pogody oraz programach ogrodniczych.


więcej

Przygotuj rośliny do zimy!

2013-10-10

 

NAWOZY JESIENNE

  Polska „złota jesień” kojarzy się nam ze złoto-czerwonymi liśćmi opadającymi z drzew, to również pora zbioru letnich i wczesnojesiennych plonów. W tym czasie dla roślin kończy się okres wegetacyjny i przygotowują się one do zimy. Każdy ogrodnik powinien w tym czasie odpowiednio wspomóc swoje rośliny, dostarczając im potrzebnych składników.

 Rośliny, szczególnie te pochodzące oryginalnie z cieplejszych regionów, aby przetrwać zimę w naszym klimacie, musiały wykształcić specjalne zdolności aklimatyzacyjne. Jedną z najważniejszych z nich jest mrozoodporność. Polega ona na zrzucaniu liści lub pędów (części wrażliwych na przemarzanie), wykształcaniu grubej warstwy kory czy drętwieniu pędów. Rośliny również „nauczyły się” korzystania z okrywy śnieżnej jako izolacji od niskich temperatur.

Innym zjawiskiem związanym z przetrwaniem zimy jest okres tzw. suszy fizjologicznej, podczas którego, ze względu na niskie temperatury, rośliny nie pobierają wody z podłoża. Stąd też wilgotna jesień oraz długo zalegający śnieg wpływają niekorzystnie na ich przezimowanie - pędy i podstawy roślin są wówczas silniej atakowane przez choroby.

Nawozy jesienne są inne
 

więcej

Florovit AGRO – nowe nawozy dla profesjonalistów

2013-05-08

 

GRUPA INCO S.A. wprowadziła na rynek serię nowych nawozów Florovit AGRO, stworzoną z myślą o profesjonalnych sadownikach, ogrodnikach i rolnikach. W ofercie znajdują się produkty wieloskładnikowe i mikroelementy niezbędne w uprawie wielkoobszarowej. Producent przygotował również kompleksowe programy nawożenia dedykowane dla różnych rodzajów upraw.

więcej

GRUPA INCO S.A. nagrodzona Certyfikatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów „NAJLEPSZE W POLSCE”

2012-10-30

 

                                          

Nawozy Florovit do trawników

otrzymały certyfikat
Konsumenckiego konkursu jakości produktów

 NAJLEPSZE W POLSCE

 

więcej

Florovit pro natura aktywator kompostu w płynie

2011-08-01

 

- przyspiesza powstawanie kompostu,
- wspomaga tworzenie naturalnej próchnicy,
- redukuje nieprzyjemne zapachy.
 


 

więcej

NOWOŚĆ Wapno do bielenia z klejem

2011-01-04

 

Od 03 stycznia 2011 roku firma GRUPA INCO S.A. wprowadziła do sprzedaży Florovit wapno do bielenia pni drzew i krzewów z klejem.

więcej

Nowoczesny wizerunek nawozów Florovit

2011-01-03

 

Od stycznia 2011 roku nawozy płynne i granulowane Florovit oferowane są w nowoczesnych opakowaniach. Udoskonalone wzornictwo łączy nowoczesną formę opakowania z jego wysoką funkcjonalnością.

więcej

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam